Потапенко Юрий с Днем Рождения !

Untitlecd-1_copy

Получить все фотографии с юбилейного вечера

 

ФАКТИ Чорний пояс та 12 данів – в чому секрет 70-річного українського самурая/

 

70-річчя відсвяткував останній самурай Європи. Юрій Потапенко живе у Черкасах і майже півстоліття присвятив бойовим мистецтвам. Нині він майстер спорту з карате та дзюдо. І в свої 70 не планує іти на пенсію та полишати улюблену справу.

Майже п’ятдесят років Юрій Потапенко займається карате. Захопився цим видом спорту, коли самому було 24. Зустрівши свій сьомий десяток, зупиняти тренування не збирається.
Юрій володар чотирьох чорних поясів та 12 розрядів по карате. Він єдиний у Європі самурай. Це звання визнане Японією. Його присвоїв багаторазовий чемпіон світу з карате Масаюкі Кукан Хісатака, який колись тренував Брюса Лі. Проте, спортсмен не вважає це найбільшими своїми досягненнями.
Юрій Потапенко виховав не одне покоління спортсменів. Нині тренує молодь, мючи званная шихана – шеф-інструктора. Найменшим учням 5 років.
Таємницею довголіття Юрій називає постійні тренування, загартовування та внутрішню рівновагу. Цього навчає і своїх учнів.
Завжди поруч із вольовим та сильним чоловіком – дружина Марина. Каже: карате – це стиль його життя.
Попри вік, Юрій не планує полишати спорт, каже, завдяки постійним тренуванням проживе до сотні років. А ще передасть свій безцінний досвід молоді.

Источник

Обновлено: 28.02.2017 — 11:28

Автор