Особиста безпека! (як захистити себе?).

Косики карате - це воістину супердемократична напрямок у світі бойових мистецтв ,  т.к. у змаганнях можуть брати участь практично будь-які напрямки , стилі , школи. У  перших змаганнях з Косики карате брали участь представники професійного дзюдо  (у якому допускаються удари ) , Шорінзі кемпо , Ніхон кемпо , Кекусинкай , кікбоксингу ,  тайбоксінга . Відразу після появи Косики карате на нього переключилися чемпіони з  Кекусинкай - Сато та Адзума . Надалі Адзума , потренувавшись деякий час  під керівництвом М.Хісатака , взявши з Косики частина правил і технічних прийомів , а також  використавши захисний шолом , поєднав це з частиною техніки з Кекусинкай і додавши кидкової  техніки , створив сурогатне напрям " Дайдо - Дзюку ", яке не має нічого спільного з  каратедо .

Захист себе, в першу чергу дасть вам авторитету у ваших знайомих.

В умовах сучасного ритму життя такий елемент як «самозахист і особиста безпека «чомусь не стає менш актуальним. Здавалося б — технічний прогрес , реформа правоохоронних органів , розвиток охоронного бізнесу — все це повинно створювати більш комфортні умови для життя окремо взятого суб’єкта в нашій країні. А криміногенна обстановка як була плачевною , так плачевною і залишилася. Часом страшно вмикати телевізор . Новини так і рясніють репортажами про те, скільки трупів знайдено , скільки людей пограбовано , скільки жінок згвалтовано …
Може , простіше видавати криміналітету ліцензії на вчинення злочинних дій ? Може , і простіше. Але чи буде від цього легше «окремо взятому суб’єкту » ? Навряд чи . » Окремо взятий суб’єкт » — це добропорядний громадянин , чесний трудівник і платник податків , який не пройшов жодної спецпідготовки , але тим не менш, не бажаючий ставати жертвою злочину.
Контактні види єдиноборств , безсумнівно , грають свою роль. але більшість видів єдиноборств , на жаль , «не заточене » саме під цілі самозахисту . У більшості своїй це спорт . Грубий , жорсткий , часом — жорстокий , але спорт . І він має всі недоліки спорту. Більш докладно ви можете про це прочитати в розділі «Про самозахисту » . Людині , щоб навчитися просто захищати себе , не обов’язково витрачати довгі роки на вивчення прийомів самооборони ( хоча принцип «Повторення — мати навчання «ніхто не відміняв ), та й у більшості громадян просто немає на це часу. Тому техніка повинна бути максимально простою , легко засвоюваній , максимально ефективною і дієвою. Додамо до цього роботу зі зброєю та підручними засобами , вивчення тактики і стратегії вуличного конфлікту , прикладну психологію , віктимологія , прикладні розділи — і отримаємо непогану базу знань , здатних полегшити людині життя , а часто і врятувати останню. Таким шляхом пішли не ми одні , ми не оригінальні. Той же шлях обрали такі люди як Семмі Франка ( США ) , ТОВ » Асоціація будо » ( Україна , м.Черкаси , http://kosiki.org.ua ) і багато інших. » Невже так все просто , легко й захоплююче ? » — Запитаєте ви . Ні. Непросто і важко. Але як мінімум — цікаво і потрібно . зробити з вас » суперменів за 15 хвилин занять на день , не відриваючись від телевізора» ми не обіцяємо . Також не обіцяємо , що » ви зможете перемагати навіть чемпіона світу з карате » . Тренування по самозахисту — це піт , кров і синці , це як мінімум. Причому піт , кров і синці — саме ваші . Щоб уміти битися — треба битися . Хоча б у залі. Потрібно це вам чи ні — вирішуйте самі.

Обновлено: 24.10.2013 — 13:53

Автор

Добавить комментарий